Miłość na zakręcie (34)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika widzi narzeczonego swojej klientki całującego się z inną kobietą i nie wie, co z tym zrobić. Sebastian jest zazdrosny o pewnego mężczyznę. Igor pomaga Darkowi podrywać dziewczyny w barze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Monika widzi narzeczonego swojej klientki całującego się z inną kobietą i nie wie, co z tym zrobić. Sebastian jest zazdrosny o pewnego mężczyznę. Igor pomaga Darkowi podrywać dziewczyny w barze. Do Warszawy z Hamburga przyjeżdżają skłóceni z Waldkiem rodzice jego żony. Ewa zaskakuje Monikę nietypowym hobby. Wiktor zapowiada Jowicie, że zamieszka w Warszawie na stałe. Tymczasem w śledztwie pojawia się nowy świadek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...