Magda M. 4 (49)

serial obyczajowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr przebywa w szpitalu; okazuje się, że nie stosował się do zaleceń lekarzy z Los Angeles. Filip na pożegnanie wręcza Magdzie otwarty bilet do Sydney Magda spotyka matkę Piotra.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Magda wraca do swoich starych nawyków, m.in. do diety sałatowej. Piotr przebywa w szpitalu na obserwacji. Okazuje się, że Korzecki nie stosował się do zaleceń lekarzy z Los Angeles. Matka usilnie namawia go na wyjazd w góry. Pomysł ten popierają Mariola i Wojtek. Tymczasem Filip na pożegnanie wręcza Magdzie otwarty bilet do Sydney. Prosi również, by zatrzymała pierścionek zaręczynowy. Rafał wraca z Irlandii i ratuje Agatę przed kompromitacją w banku. Po tym incydencie idą razem na obiad. Agata mówi Bartkowi, że jest to tylko spotkanie biznesowe. On tymczasem prosi Magdę, by nie obarczała Agaty swoimi problemami. Prawniczka, wychodząc ze szpitala po odwiedzinach Piotra, spotyka jego matkę.

Występują

Twórcy

Ładuję...