Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (336)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Właścicielka salonu tatuażu zostaje zamordowana. Kopczyk i Latoszek ustalają, że pochodziła z podwrocławskiej wsi. Konserwatywny ojciec nigdy nie zaakceptował jej przemiany po przeprowadzce do miasta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

W salonie tatuażu znaleziono ciało właścicielki. Kobieta zginęła od ciosu maszynką do rysowania na ciele. Kopczyk i Latoszek odkrywają, że zamordowana pochodziła z jednej z podwrocławskich wsi. Jej konserwatywny ojciec nigdy nie zaakceptował jej przemiany po przeprowadzce do miasta. Podejrzany jest również jej chłopak. Latoszek wspiera Bolka w pracy nad scenariuszem filmu. Spędzają razem dużo czasu. Kowalski niechcący poznaje sekret, którego sama Ola nie była do końca świadoma.

Występują

Zobacz także

Ładuję...