Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (335)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

Paulina jedzie odebrać córkę z obozu na Mazurach. Przy okazji ma dla Kingi nowe wiadomości dotyczące Jawora. Profilerka bada okoliczność samobójstwa Artura Jarczoka i zauważa pewne niejasności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" opowiada o sprawach prowadzonych przez policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej. W wydziale dochodzeniowo-śledczym piątka wybitnych funkcjonariuszy skutecznie walczy z przestępczością, rozwiązując skomplikowane zagadki kryminalne. Poszukują oni sprawców najcięższych zbrodni. W serialu oglądamy śledczych nie tylko od strony zawodowej, ale też prywatnej, poznając ich rodzin, bliskich oraz wrogów. Każdy z bohaterów produkcji "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" ma swój sposób bycia, wynikający z charakteru i bagażu doświadczeń. Naczelnik Edward Kubis to szef, który cieszy się powszechnym szacunkiem, a dla swoich ludzi gotów jest wiele zaryzykować. Dla aspirant Marii Przybylskiej bardzo ważna jest rodzina. Aspirant Kuba Walczak pochodzi z blokowiska i w przeszłości nie był kryształowy. Podkomisarz Paulina Wach stara się nie wykorzystywać swojej niewątpliwej urody. Nosi się po męsku i bardzo dba o kondycję.

W tym odcinku

Paulina jedzie odebrać córkę z obozu na Mazurach. Przy okazji ma dla Kingi nowe wiadomości w sprawie Jawora. Profilerka pracuje nad sprawą samobójstwa Artura Jarczoka i dochodzi do wniosku, że sprawa jest podejrzana. Kuba zostaje przydzielony do pary z Jankiem. Wytypowanym sprawcą morderstwa jest właściciel warsztatu samochodowego, zajmujący się nie do końca czystymi interesami. Na jego winę wskazują znalezione dowody. Niespodziewanie na komendę dzwoni pewna kobieta, która daje podejrzanemu alibi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...