Wielkie kłamstewka 2 (1)

(Big Little Lies 2: What Have They Done?)

serial obyczajowy USA 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zachowanie Bonnie niepokoi Madeline. Teściowa Celeste krytykuje jej przyjaciółki. Corey, kolega z pracy Jane, uświadamia ją, że z koleżankami zyskała przydomek 'piątka z Monterey'.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Drugi sezon serialu o przyjaciółkach z Monterey w Kalifornii - Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon), Bonnie (Zoë Kravitz), Jane (Shailene Woodley) i Renaty (Laura Dern) połączonych mroczną tajemnicą i poczuciem winy... Po upozorowanej na wypadek śmierci Perry'ego, męża Celeste, do nadmorskiego miasteczka przybywa matka ofiary, Mary Louise Wright (Meryl Streep) i żąda odpowiedzi na niewygodne pytania. Niesprzyjające okoliczności wystawiają lojalność kobiet na ciężką próbę... Serial został nagrodzony m.in. ośmioma statuetkami Emmy i czterema Złotymi Globami.

W tym odcinku

Zachowanie Bonnie niepokoi Madeline. Dowiaduje się tak, że jej córka Abigail nie planuje pójścia na studia. Teściowa Celeste, Mary Louise, bardzo krytycznie ocenia charakter jej przyjaciółki. Corey, kolega z pracy Jane, uświadamia ją, że razem z pozostałymi koleżankami zyskała w mieście przydomek "piątka z Monterey".

Występują

Twórcy

Ładuję...