Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1079

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna nawiązuje romans z szefem. Mężczyzna jest żonaty. Jakiś czas później lekarka zachodzi w ciążę, ale wkrótce traci dziecko. W pracy odkrywa, że brakuje tabletki do wywołania chemicznej aborcji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

37-letnia singielka Anna jest znanym i szanowanym ginekologiem. Marzy o dziecku, niestety - chociaż była w kilku poważnych związkach, nigdy się go nie doczekała. Rok temu zaszła w ciążę, ale poroniła. Zwierzyła się z tego jedynie przyjaciółce, Karolinie. Kilka tygodni wcześniej Anna podjęła pracę w nowej prywatnej klinice. Kobieta zaczyna zbliżać się do szefa, Ryszarda. Jakiś czas później lekarka zachodzi w ciążę. Sprawę komplikuje sytuacja jej kochanka, który ma żonę i dwóch synów. Któregoś dnia kobieta zaczyna odczuwać silne skurcze. Po raz drugi traci dziecko. W pracy odkrywa, że w szafce na leki, do której mają dostęp jedynie ona i szef, brakuje tabletki do wywołania chemicznej aborcji.

Zobacz także

Ładuję...