Teleman

Gogglebox. Przed telewizorem 11 (5/15)

program rozrywkowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bohaterowie oglądają pierwszy odcinek kolejnego sezonu 'Tańca z gwiazdami' oraz program o randkowaniu. Z kolei Majka Jeżowska w 'Szansie na sukces. Eurowizji Junior' przeniesie ich do czasów młodości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Twórcy programu już po raz jedenasty podpatrują fanów telewizji w całym kraju. Widzów czeka cotygodniowa porcja doskonałej rozrywki. W nowym sezonie na kanapie przed telewizorem zasiądą znani i lubiani uczestnicy: Damian "Nagana" i Marek "Morus" z popularnym Big Boyem na czele oraz Sylwia Bomba z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie również Joachima Zeiske i jego mamy Izabeli, siłaczy - Krzysztofa Radzikowskiego i Dominika Abusa oraz bliźniaczek Agnieszki i Ewy. Jesienne propozycje stacji telewizyjnych skomentują też rodzina Kotońskich, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, trójka przyjaciół: Krzysiek, Felek i Marian, oraz seniorzy - Regina i Józek. Być może do tej wesołej ekipy dołączy nowy uczestnik.

Bohaterowie z zaciekawieniem oglądają pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Tańca z gwiazdami" oraz nowy program o randkowaniu. Z kolei Majka Jeżowska w "Szansie na sukces. Eurowizji Junior" przeniesie ich do czasów młodości i zachęci do śpiewania ulubionych piosenek z dzieciństwa.

Zobacz także

Ładuję...