Miłość na zakręcie (23)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Darek czuje się urażony wyznaniem Basi. Krystian dowiaduje się, że Martyna wróciła do byłego chłopaka. Wizyta 18-latka w stadninie kończy się bójką. Ewa wdraża się w obowiązki sprzedawcy komisu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Darek czuje się urażony wyznaniem Basi po ich randce. Krystian dowiaduje się od ojca ukochanej, że Martyna wróciła do byłego chłopaka. Wizyta 18-latka w stadninie kończy się bójką. Ewa wdraża się w obowiązki sprzedawcy komisu i poznaje pierwsze sekrety jego pracowników. Właścicielka baru i Igor nieoczekiwanie zbliżają się do siebie. Ania odbywa sesję z psychologiem. Sebastiana denerwuje kłamstwo Darii. Mężczyzna decyduje się na radykalny krok.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...