Allo, allo! 5: Parada wózków dziecinnych (12)

('Allo 'Allo!: Parade of Prams)

serial komediowy Wielka Brytania 1988  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Generał von Klinkerhoffen obciąża pułkownika winą za zniknięcie generałów. Bojąc się wysłania na wschodni front, pułkownik z Gruberem postanawiają odzyskać obrazy i ukryć się w Watykanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

Generał von Klinkerhoffen obciąża pułkownika winą za zniknięcie niemieckich generałów. Bojąc się wysłania na wschodni front, pułkownik z Gruberem postanawiają odzyskać obrazy, a za uzyskane pieniądze ukryć się w Watykanie, korzystając z pomocy kapitana Bertorellego. W tym celu, René przebrany za księdza z wózkiem dziecięcym, w którym w charakterze niemowlęcia jest Mimi, udaje się do tartaku - bazy komunistycznego ruchu oporu, gdzie są ukryte obrazy. Pułkownik i kapitan Bertorelli wraz z włoskim oddziałem mają ich osłaniać. Niestety, wpadają w pułapkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...