Echo serca 2 (21)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Mimo sprzeciwu Jana Magda wypisuje się ze szpitala. Wynajmuje mieszkanie niedaleko Maćka, którego poznała podczas rehabilitacji. Pomocy lekarzy wymaga pacjent z zespołem Pradera-Willego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

Stan Magdy jest stabilny. W każdej chwili jednak odłamek, który utkwił w pobliżu jej rdzenia kręgowego, może się przesunąć, a to oznacza dla niej śmierć. Mimo sprzeciwu Jana młoda psycholog chce opuścić szpital i wrócić do domu. Wynajmuje mieszkanie niedaleko Maćka, którego poznała podczas rehabilitacji. Nowy sąsiad otacza ją opieka. Sowiński jest zazdrosny. Kaśka widzi, że Bartek tęskni za Joanną. Dochodzi między nimi do kłótni. W szpitalu zjawia się pacjent z zespołem Pradera-Willego. Ciągle odczuwa niepohamowany głód. Na oddział przywozi go Ada. Na jej widok w Andrzeju budzą się wyrzuty sumienia. Przypomina sobie, jak zdradził żonę tuż przed jej śmiercią. Musi stawić czoła konsekwencjom tego czynu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...