Miłość na zakręcie (21)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Sebastian i Darek niemal przyprawiają Gertrudę o zawał. Jowita jest świadkiem kłótni Włodka z żoną. Poznaje przyczyny kryzysu. Ewa rozpoczyna pracę w komisie. Antoni dokonuje przypadkowego odkrycia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci męża, Jowita Kawecka (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii i matka dwojga nastolatków, Ani (Aleksandra Paśniewska) i Krystiana (Jasper Sołtysiewicz), zmuszona jest wybrać między karierą akademicką a prowadzeniem centrum samochodowego, które zostało założone przez zmarłego Bogdana. Kobieta trafia do całkowicie obcej, zdominowanej przez mężczyzn branży, gdzie mierzy się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Próbując odnaleźć się w specyficznym środowisku oraz niełatwym biznesie, spotyka ona cennych sprzymierzeńców, ale na jej drodze znajdują się również groźni przeciwnicy. Czeka ją poważne niebezpieczeństwo, kiedy wychodzą na jaw podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma. Jowita musi sobie też poradzić z tajemnicą, która związana jest ze śmiercią jej partnera.

W tym odcinku

Sebastian i Darek niemal przyprawiają Gertrudę o zawał serca. Jowita jest świadkiem kłótni Włodka z żoną. Poznaje przyczyny kryzysu w ich małżeństwie. Ewa rozpoczyna pracę w komisie. Antoni dokonuje przypadkowego odkrycia. Mężczyzna nie został zaproszony na ślub syna. Martyna martwi się milczeniem Krystiana. Tymczasem Monika pomaga Tadkowi oczarować grupę policjantów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...