Allo, allo! 5: Wejście Denise (5)

('Allo 'Allo!: Enter Denise)

serial komediowy Wielka Brytania 1988  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Dowodząca oddziałem komunistycznego ruchu oporu Denise, odkrywa, że René jest jej ukochanym ze szkolnej ławy. Postanawia go natychmiast poślubić. Ślub wyznacza na najbliższą sobotę.

Oglądaj w telewizji

Śr 26.06 18:10
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

René i Leclerc dostają się do niewoli. Podczas przesłuchania przywódczyni komunistycznego ruchu oporu Denise, która więzi René, odkrywa, że ma on znamię, takie jak jej ukochany ze szkolnej ławy. Oboje przypominają sobie minione uniesienia i korzystając z okazji René wyjaśnia Denise, że nie jest kolaborantem, lecz bojownikiem ruchu oporu. W Denise odżywa dawne uczucie i postanawia poślubić René. Termin ceremonii wyznacza na najbliższą sobotę. René informuje Edith o tym, co go czeka. Yvette, sądząc, że René mówi Edith o ślubie z nią, przyrzeka koleżance, że będzie dla René dobrą żoną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...