Allo, allo! 5: Ratunek pani Kinkenrotten (1)

('Allo 'Allo!: Desperate Doings in the Dungeon)

serial komediowy Wielka Brytania 1988  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pułkownik z Gruberem udają się w gestapowskich płaszczach do lochu, w którym więziony jest Flick. Zastają tu René, który zgodnie z planem Helgi przybył do lochu w przebraniu Himmlera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

Generał von Klinkerhoffen zaniepokojony interwencją Berlina w sprawie zaginięcia Herr Flicka opracowuje przebiegły plan. Przebrani za partyzantów pułkownik i porucznik Gruber uwalniają Flicka z lochu, po czym wpadają w zasadzkę, w której Flick zostaje zastrzelony. Pułkownikowi nie podoba się ten plan i opracowuje własny - w gestapowskich płaszczach pułkownik z Gruberem udają się do lochu, aby uwolnić Flicka. Na miejscu zastają René, który zgodnie z planem Helgi przybył do lochu w przebraniu Himmlera, również w celu uwolnienia Flicka. Niestety, nikt nie przewidział tego, że Flick wpadnie na pomysł, że René go zastąpi. Do pokoju nad kawiarnią wprowadza się kapitan Bertorelli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...