Echo serca 2 (20)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Do szpitala z silnym krwawieniem z podbrzusza trafia 15-letnia Kinga. Okazuje się, że ma bardzo obfitą miesiączkę. Agnieszka, dawna przyjaciółka Magdy, od kilku dni pracuje w szpitalu jako psycholog.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

Do szpitala z silnym krwawieniem z podbrzusza trafia 15-letnia Kinga. Okazuje się, że ma bardzo obfitą miesiączkę. To dziedziczna przypadłość w jej rodzinie. Nadal jednak nie wiadomo, co jest przyczyną bólu brzucha, na który skarży się dziewczyna. Jej mama Beata, czuwając przy łóżku córki, traci przytomność. trafia na blok operacyjny z zapaleniem otrzewnej. Lekarze próbują ustalić, co jest powodem dolegliwości obu pacjentek. Zdania są podzielone. Magda za wszelką cenę próbuje odzyskać dawną sprawność. Czeka ją rozczarowanie. Wygląda na to, że nawet zagraniczni specjaliści nie są jej w stanie pomóc, Tymczasem jej rodzice w tajemnicy planują, że zabiorą córkę ze sobą do Stanów. Agnieszka, dawna przyjaciółka Magdy, od kilku dni pracuje w szpitalu jako psycholog. Posadę zaproponowała jej Irena za namową Borskiej. Policjantka przyjęła ją, gdy po nieudanej akcji musiała odejść ze służby. Początki nie są łatwe, a do tego pod jej opiekę trafiają dwie stażystki, Zuza i znacznie starsza od niej Kazia. Jan także przeżywa trudne chwile: Pola chce spędzać więcej czasu z matką, on natomiast nie ma ochoty dzielić się opieką nad córką z Małgośką. Prawnik mówi mu jednak, że na sali sądowej jako ojciec znajduje się na straconej pozycji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...