Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1068

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam ma 39 lat i pracuje w przedsiębiorstwie handlującym filtrami do wody. Jego samochód zostaje lekko zadrapany na parkingu przez auto 36-letniej Agaty. Mężczyzna spotyka się z kobietą na kawie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Adam ma 39 lat i pracuje w przedsiębiorstwie handlującym filtrami do wody. Jego samochód zostaje lekko zadrapany na parkingu przez auto 36-letniej Agaty. Mężczyzna spotyka się z kobietą na kawie, by spisać oświadczenie dla ubezpieczyciela. Zaczynają ze sobą korespondować i Adam zakochuje się w Agacie. Mimo że 36-latka ma męża i dzieci, para kontynuuje znajomość. Pewnego dnia Adam zaprasza przyjaciół na drinka. Po nietrzeźwego Michała przyjeżdża żona - okazuje się nią Agata.

Zobacz także

Ładuję...