Allo, allo! 4: Latająca zakonnica (4)

('Allo 'Allo!: The Flying Nun)

serial komediowy Wielka Brytania 1987  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Następuje przeciek informacji od Niemców o planowanym ataku na Anglię. Tymczasem Flick infiltruje biuro pułkownika, aby umieścić pluskwę.

Oglądaj w telewizji

Pon 24.06 18:50
Polsat Comedy C. E.logo
Wt 25.06 12:20
Polsat Comedy C. E.logo

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

Niemcy przygotowują inwazję na Anglię. Narada sztabowa ma odbyć się w zamku, w którym stacjonuje generał von Klinkerhoffen. Herr Flick postanawia założyć podsłuch w kwaterze pułkownika. W tym celu więzi Helgę w swojej kwaterze, a sam w jej ubraniu zgłasza się do pułkownika jako pomoc biurowa. Mikrofon ukrywa w jednym z żonkili w wazonie, w gabinecie pułkownika. Michelle informuje René o konieczności zainstalowania wyższej anteny dla polepszenia łączności radiowej z Londynem. Przebrana za zakonnicę Mimi przynosi z klasztoru latawiec, który ma wynieść antenę w górę. Niestety, wiatr porywa latawiec z przyczepioną do niego Mimi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...