39 i pół tygodnia (2/10)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek nie potrafi pogodzić się z diagnozą. Chce samemu sprawdzić, czy jest zdrowy. Odwiedza kolejnych ekspertów, którzy nieraz posługują się niekonwencjonalnymi metodami. Ma tylko 39 i pół tygodnia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Darek Jankowski (Tomasz Karolak) ma już pięćdziesiąt lat, ale nie traci nic ze swojego uroku osobistego. Nieodpowiedzialny i rozmarzony, nie przywiązuje uwagi do spraw przyziemnych. Tym razem jednak musi się skonfrontować z przerażającą diagnozą. Darek, który niczego nie bierze na poważnie, usłyszy, że zostało mu około trzydziestu dziewięciu i pół tygodnia życia... Również jego życie rodzinne pozostawia wiele do życzenia. Po rozwodzie wciąż mieszka z byłą żoną Anką (Daria Widawska), która w obliczu kryzysu staje przed trudnym wyborem. W jej życiu pojawia się bowiem szansa na rozwój kariery i ujmujący mężczyzna z poważnymi zamiarami. Z kolei syn Darka, Patryk (Alan Andersz) staje się powoli całkowitym przeciwieństwem własnego ojca. Jednak także w jego życiu wszystko się gmatwa... Kontynuacja cieszącego się dużą popularnością serialu pt. "39 i pół" emitowanego w latach 2008-2009.

W tym odcinku

Darek nie potrafi pogodzić się z diagnozą lekarzy. Chce samemu sprawdzić, czy jest zdrowy. Odwiedza kolejnych ekspertów, którzy nieraz posługują się niekonwencjonalnymi metodami. Ma tylko 39 i pół tygodnia, by uratować swoje życie. Patryk udaje przed Martą, że pracuje i regularnie wychodzi z domu tak, jakby chodził do biura. Zielu uświadamia mężczyźnie, że zapomniał o urodzinach żony. W ostatniej chwili Patryk próbuje kupić dla Marty tani prezent. Anka nabiera wątpliwości przed wyjazdem do Holandii. Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości Piotra. Zbywa także nachalne zaloty drugiego z szefów - Stanisława. Chce popracować nad relacją z Darkiem. Jankowski akceptuje perspektywę śmierci. Planuje zniechęcić do siebie Ankę, by nie cierpiała po jego odejściu. Z tej przyczyny pomaga Piotrowi zawalczyć o miłość byłej żony. Chciałby, żeby Anka i Zosia były z nim szczęśliwe. Gdy Jankowscy zostają zaproszeni na urodziny Bartka, kolegi Zosi, na oczach gości wygłupia się i upija.

Występują

Twórcy

Ładuję...