Niania: Pierścionek zaręczynowy (106)

serial komediowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maks chce kupić Frani pierścionek zaręczynowy. Teresa i jej córka namawiają go do skorzystania z oferty wujka Staszka. Maks jednak odmawia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Maks zamierza kupić Frani pierścionek zaręczynowy. Teresa i jej córka namawiają Skalskiego, by skorzystał z oferty wujka Staszka (Jerzy Rogalski) - właściciela podejrzanego sklepiku złotniczego, ale Maks w porę rezygnuje z zakupów u niego. Udaje się do prawdziwego jubilera (Piotr Pilitowski). Po oficjalnych zaręczynach narzeczeni idą na wieczorek towarzyski. Panna Maj staje się obiektem plotek i drwin bawiących się tam osób. Bardzo to przeżywa. Skalski, niczego się nie domyślając, zaprasza tych samych ludzi na przyjęcie do siebie do domu. Frania idzie do parku i tam płacze. Przysiada się do niej biedak (Daniel Olbrychski), który ją pociesza. W ramach podziękowań otrzymuje zaproszenie na imprezę u Maksa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...