Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1067

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Edyta, matka uczennicy szkoły podstawowej, Agaty, aktywnie udziela się na zebraniach rady rodziców. Kobieta martwi się o dziewczynkę, która jest zanadto ambitna i chce mieć najlepsze stopnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Edyta jest matką uczennicy szkoły podstawowej, Agaty, i aktywnie udziela się na zebraniach rady rodziców. Kobieta martwi się o dziewczynkę, która jest zanadto ambitna. Agata chce mieć najlepsze stopnie i zdobyć serce pewnego chłopaka. Kiedy jej się nie udaje, podkłada nogę swojej największej rywalce Kamili, która jest córką przewodniczącej rady rodziców, i dostaje naganę od dyrektora. Edyta chce nakłonić męża Daniela, by zainteresował się tą sprawą, lecz on ignoruje jej prośby. W końcu oświadcza, że rzuca pracę i wyjeżdża za granicę, gdzie można więcej zarobić. Edyta odkrywa, że z konta rady zniknęło mnóstwo pieniędzy - prawie 50 tys. złotych.

Zobacz także

Ładuję...