Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1066

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciej jest cenionym prawnikiem, ma żonę i syna. Od lat utrzymuje romans, którego owocem jest nieślubne dziecko. Pewnego dnia znika komputer, w którym mężczyzna przechowuje kompromitujące nagrania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Maciej jest cenionym prawnikiem w kancelarii teścia, ma żonę Ewelinę i nastoletniego syna Piotrka. Od kilku lat utrzymuje romans, którego owocem jest nieślubne dziecko. Pewnego dnia jego komputer zostaje skradziony. Mężczyzna przechowywał tam kompromitujące nagrania, które wkrótce stają się przedmiotem szantażu - Maciej otrzymuje bowiem żądanie dużych pieniędzy od anonimowego nadawcy. Płaci okup, jednak szantażysta chce kolejnej wysokiej kwoty. Przyjaciel poszkodowanego sugeruje, że w sprawę zaangażowana może być kochanka Macieja. Mężczyzna rozważa wynajęcie prywatnego detektywa.

Zobacz także

Ładuję...