Echo serca 2 (19)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Do szpitala trafiają niedoszli nowożeńcy. Podczas składania przysięgi pan młody dostał ataku, który jest wynikiem zakrzepu w tętnicy płucnej. Okazuje się, że cierpi na poważną dziedziczną chorobę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy psycholog Magdaleny Borskiej, która po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do Polski i podejmuje pracę w Szpitalu Północnym w Warszawie. Ordynator chirurgii Stomma (Przemysław Sadowski) dochodzi do siebie po śmierci żony i stara się rozpocząć nowe życie. Ze swoimi problemami borykają się także chirurg Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) i anestezjolog Joanna Winiarska (Julia Pogrebińska).

W tym odcinku

Niemal wszyscy lekarze i pielęgniarki wrócili już do pracy, ale większość załogi nadal nie doszła do siebie po tragicznych wydarzeniach sprzed czterech tygodni. Każdy z nich inaczej odczuwa skutki wybuchu. Magda jest pogrążona w śpiączce. Nie wiadomo, czy przeżyje i czy będzie mogła normalnie funkcjonować. W trosce o zespół Irena zmusza wszystkich do spotkań ze szpitalnym psychiatrą. Koledzy, przyzwyczajeni do szczerych rozmów z Magdą, są zaskoczeni odmiennym podejściem jej następcy. Do szpitala trafiają niedoszli nowożeńcy Emilka i Mikołaj. Podczas składania przysięgi pan młody dostał ataku, który jest wynikiem zakrzepu w jednej z tętnic płucnych. Do tego badania wykazują, że stan chłopaka jest jeszcze poważniejszy, niż sądzili lekarze. Poważna dziedziczna choroba, którą diagnozuje u niego doktor Sowiński, może wpłynąć nie tylko na niego, ale też zaważyć na przyszłości jego rodziny. Zrozpaczona Emilka prosi o pomoc Stommę, który jest znajomym jej ojca. Ordynator zachęca dziewczynę, by walczyła o miłość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...