Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1063

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Manicurzystka Zosia przygotowuje się do ślubu z Maćkiem, wziętym prawnikiem. Podczas wieczoru panieńskiego dziewczyna wypija za dużo alkoholu, a po miesiącu orientuje się, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Manicurzystka Zosia przygotowuje się do ślubu z Maćkiem, wziętym prawnikiem. Podczas wieczoru panieńskiego dziewczyna wypija za dużo alkoholu, a po miesiącu orientuje się, że jest w ciąży. Z jej obliczeń wynika, że ojcem dziecka nie jest Maciek. Podejrzewa, że to obecny na imprezie striptizer - ten jednak zaprzecza. O ciąży dowiaduje się narzeczony Zosi. Wychodzi jednak z założenia, że to jego dziecko, wkrótce jednak otrzymuje nagranie, na którym jego przyszła żona uprawia seks z innym. Chce odwołać ślub.

Zobacz także

Ładuję...