Na dobre i na złe | odc. 746: Efekt motyla

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Konica obawia się, że wirus grypy, który pojawił się na Kubie, dotrze do Polski i do Leśnej Góry. Pierwsze objawy grypy występują u jednej z pacjentek szpitala Kasi oraz jej chłopaka Karola.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Doktor Konica obawia się, że niebezpieczny wirus grypy o nazwie Esmeralda, który pojawił się na Kubie, dotrze w końcu do Polski i do Leśnej Góry. Pierwsze objawy grypy występują niebawem u jednej z pacjentek szpitala Kasi oraz jej chłopaka Karola. Nieco później pod opiekę Jakuba trafia ciężko chory ambasador Gwatemali. Do tego na izbie przyjęć zjawia się Maja, która jest w zaawansowanej ciąży. Niepokoi ją dziwna wysypka. Radwan zatrzymuje chorą na oddziale. Po kilku godzinach jej stan znacznie się pogarsza. Jędrek próbuje dotrzeć autostopem do Londynu. Kierowca, który go podwozi, domyśla się, że chłopak uciekł z domu. Postanawia działać

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...