Miasto na wzgórzu (8/10)

(City on a Hill: High on the Looming Gallows Tree)

serial kryminalny USA 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Udaje się odnaleźć ciała konwojentów. Jackie cieszy się ze zwycięstwa. Decourcy wygłasza płomienną przemowę, zwiastującą karierę w polityce. Jenny nie chce, by Jackie się do niej wprowadził.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Boston, początek lat 90. ubiegłego wieku. Przestępczość rozwija się w zastraszającym tempie, a gangsterzy działają z cichym przyzwoleniem policji. Dla miejscowych funkcjonariuszy korupcja i rasizm stanowią normę. Wierzący w ideały zastępca prokuratora okręgowego, pochodzący z Brooklynu Decourcy Ward (Aldis Hodge), postanawia coś zmienić. Zawiązuje sojusz ze skorumpowanym, ale cieszącym się ogromnym uznaniem agentem FBI, Jackiem Rohrem (Kevin Bacon). Ich wspólne śledztwo dotyczące rodziny z Charlestown, która napada na samochody pancerne, doprowadza do szokujących odkryć. W kręgu podejrzanych są funkcjonariusze bostońskiej policji, a także najważniejsze osoby w mieście.

W tym odcinku

Dzięki pozyskanym informacjom udaje się odnaleźć ciała konwojentów. Jackie cieszy się ze zwycięstwa. Decourcy wygłasza płomienną przemowę, zwiastującą karierę w polityce. Jenny nie chce, by Jackie się do niej wprowadził.

Występują

Twórcy

Ładuję...