Detektyw Murdoch 6: Murdoch Au Naturel (5)

(Murdoch Mysteries: Murdoch Au Naturel)

serial kryminalny Kanada/​Wielka Brytania 2013
zdjęcie

W skrócie

Dwaj chłopcy trafiają w lesie na zwłoki. Badając sprawę, Murdoch dociera do posiadłości, której mieszkańcy chodzą nago. Detektyw zastanawia się, czy nie aresztować ich za obnażanie się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Schyłek epoki wiktoriańskiej. Toronto jest prawdziwym tyglem kultur i narodów. Mieszkają tu zarówno tradycyjne mieszczańskie rodziny, jak i niedawno przybyli, zagubieni emigranci. W tej pełnej kontrastów metropolii działa młody as policji, niezwykle inteligentny detektyw William Murdoch (Yannick Bisson). Tropiąc przestępców, wykorzystuje nie tylko swoje nieprzeciętne zdolności - w swoich śledztwach sięga także po najnowsze zdobycze nauki i techniki. Jego metody pracy budzą nieufność kolegów, którzy wolą tradycyjne sposoby działania. Sojuszniczką Murdocha jest doktor Julia Ogden (Helene Joy) - pierwsza kobieta koroner w historii kanadyjskiej policji. Młody detektyw może też liczyć na wsparcie swojego szefa, inspektora Brackenreida (Thomas Craig). Nie jest on przekonany do metod pracy podwładnego, ale wie, że jest on bezsprzecznie najlepszym detektywem w całym Toronto.

W tym odcinku

Dwaj chłopcy trafiają w lesie na zwłoki. Badając sprawę, Murdoch dociera do posiadłości, której mieszkańcy na co dzień chodzą nago. Detektyw zastanawia się, czy nie powinien aresztować ich za publiczne obnażanie się. Właściciel posesji, Helmut Lindemann wyprasza go z posiadłości. Żona mężczyzny zwierza się Murdochowi ze swoich obaw o bezpieczeństwo członków ich społeczności.

Występują

Twórcy

Ładuję...