Grantchester 4 (1)

serial kryminalny Wielka Brytania 2019  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pastor Sidney Chambers przygotowuje się do udziału w wystąpieniu wielebnego Nathaniela Todda, kluczowego członka organizacji działającej na rzecz praw obywatelskich. Pojawiają się protestujący.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers (James Norton) jest anglikaninem, który służy jako pastor na prowincji. Cechuje się ponadprzeciętnymi umiejętnościami dedukcyjnymi, które umożliwiają mu rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych zagadek kryminalnych. Choć jego parafia to na pozór spokojne miejsce, dochodzi tam do wielu niepokojących i przerażających zdarzeń. Jednak nie tylko dochodzenia zaprzątają głowę duchownemu. Boryka się on także z problemami osobistymi. W tym sezonie Sidney emigruje do Stanów Zjednoczonych. Kolejne zagadki kryminalne rozwiązują jego współpracownicy, Geordie Keating (Robson Green) i Will Davenport (Tom Brittney).

W tym odcinku

Pastor Sidney Chambers przygotowuje się do udziału w wystąpieniu wielebnego Nathaniela Todda, kluczowego członka organizacji działającej na rzecz praw obywatelskich. Wydarzenie to zostaje jednak zakłócone przez protestujących. Spanikowana publiczność ucieka, a jeden z uczestników zostaje dźgnięty nożem. Umiera, jednak sprawca śmierci jest trudny do identyfikacji. Do zbadania sprawy zostaje powołany Geordie.

Występują

Twórcy

Ładuję...