Chicago Fire 6: Spuścizna (7)

(Chicago Fire 6: A Man's Legacy)

serial obyczajowy USA 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Brett decyduje się ratować życie człowieka, którego łączą bliskie relacje z członkami załogi. Otis stara się, by otwarcie baru wypadło imponująco. Dawson musi przemyśleć swoje nastawienie do ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna sezon ukazujący pracę strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie. Piąta seria zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami, w wyniku których życie kilku bohaterów zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń.

W tym odcinku

Brett decyduje się ratować życie człowieka, którego łączą bliskie relacje z członkami załogi remizy. Żeby zrobić wrażenie na Lily, Otis stara się, żeby otwarcie baru wypadło imponująco. Tymczasem Boden daje się ponieść emocjom, kiedy ratuje słynnego bluesmana z płonącego budynku. Dawson musi przemyśleć swoje nastawienie do ojca.

Występują

Twórcy

Ładuję...