Top Gear 19 (5)
(Top Gear)

W skrócie
Jeremy i Richard będą pomagać projektować pojazd dla osób w podeszłym wieku, a przy jego testowaniu skorzystają z pomocy trzech emerytów. James May ocenia w Londynie nowy model range rovera.
Oglądaj w telewizji
Opis
Jeremy Clarkson wraz z Jamesem Mayem i Richardem Hammondem testują nowe modele aut, które poddają rozmaitym próbom. Towarzyszy im milczący, ale wyjątkowo skuteczny kierowca wyścigowy Stig. Wszystko, co robią ubarwiają ich humorystyczno-ironiczne komentarze. W programie nie zabraknie znanych gości. Pojawi się m.in. Damian Lewis, gwiazda serialu "Homeland".
Jeremy i Richard szukają związku między problemem starzejącego się społeczeństwa a złożonością nowoczesnych samochodów. Będą pomagać projektować pojazd dla osób w podeszłym wieku, który przetestuje trzech emerytów. James May ocenia w Londynie nowy model range rovera. Gościem odcinka będzie aktor James McAvoy.