Miasto na wzgórzu (6/10)

(City on a Hill: It's Hard to Be a Saint in the City)

serial kryminalny USA 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Decourcy jest coraz bliżej rozwiązania sprawy kradzieży broni. Pojawia się szansa zdobycia kolejnych informacji. Jenny nie zamierza tolerować niedyskrecji Jackiego. Rodzina Ryana ma kłopoty finansowe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Boston, początek lat 90. ubiegłego wieku. Przestępczość rozwija się w zastraszającym tempie, a gangsterzy działają z cichym przyzwoleniem policji. Dla miejscowych funkcjonariuszy korupcja i rasizm stanowią normę. Wierzący w ideały zastępca prokuratora okręgowego, pochodzący z Brooklynu Decourcy Ward (Aldis Hodge), postanawia coś zmienić. Zawiązuje sojusz ze skorumpowanym, ale cieszącym się ogromnym uznaniem agentem FBI, Jackiem Rohrem (Kevin Bacon). Ich wspólne śledztwo dotyczące rodziny z Charlestown, która napada na samochody pancerne, doprowadza do szokujących odkryć. W kręgu podejrzanych są funkcjonariusze bostońskiej policji, a także najważniejsze osoby w mieście.

W tym odcinku

Decourcy zbliża się do rozwiązania zagadki skradzionej broni. Pojawia się też szansa na zdobycie kolejnych informacji. Jenny postanawia dłużej nie przymykać oka na niedyskrecję Jackie'ego. Rodzina Ryana wpada w jeszcze większe problemy finansowe.

Występują

Twórcy

Ładuję...