Echo serca (14)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Śmierć Ewy poruszyła cały personel medyczny Szpitala Północnego. Przy grobie kobiety spotykają się Jan, Magda i Irena. Andrzej o przedwczesne odejście żony obwinia zwłaszcza Borską i Sowińskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po trudnych doświadczeniach w Londynie Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska) wraca do kraju. W Szpitalu Północnym znajduje zatrudnienie jako wykwalifikowany psycholog. Już pierwszego dnia musi się zmierzyć z problemami pacjentów, choć ją samą dręczą koszmary z przeszłości. To sprawia, że trudno jej nawiązać relacje ze współpracownikami, a zwłaszcza ordynatorem chirurgii (Przemysław Sadowski). Każdy z członków personelu medycznego nosi w sobie traumę po nieudanej akcji ratowniczej. W głównej roli występuje znana z innego medycznego serialu, "Na dobre i na złe", Kamilla Baar-Kochańska. Na ekranie partnerują jej m.in.: Antoni Pawlicki, Przemysław Sadowski, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska i Dorota Segda.

W tym odcinku

Śmierć Ewy poruszyła cały personel medyczny Szpitala Północnego. Przy grobie kobiety spotykają się Jan, Magda i Irena. Andrzej o przedwczesne odejście żony obwinia zwłaszcza Borską i Sowińskiego. Mimo żałoby Stomma pojawia się w pracy. Pogłębia się znajomość Danuty i Staszka. Korzystając z nieobecności matki, Jan próbuje naprawić relacje z córką. Dopiero gdy dowiaduje się o wypadku Danuty, po raz pierwszy czuje się ojcem Poli. Matka Jana trafia do szpitala. Okazuje się, że pijany kierowca, który ją potrącił, nie udzielił rannej kobiecie żadnej pomocy. Podczas operacji występują dodatkowe komplikacje. W tym samym czasie na SOR-ze pojawia się Mariusz, sprawca wypadku. Żona kierowcy nie radzi sobie z jego uzależnieniem od alkoholu. Dopiero rozmowa z Magdą dodaje jej sił.

Występują

Ładuję...