Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2931

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wybudzeniu z narkozy Ewa nie poznaje Arka. Policjanci zawiadamiają Darka o zaginięciu Jarogniewa. Prawnik jadzie z Kasią do babci nastolatka. Krzysztof zapisuje Przemka na zajęcia teatralne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ewa jest pogrążona w narkozie. Ostrowski i Igor czekają, aż się obudzi. Nagle Nowak otrzymuje wiadomość, że Elżbieta nie odebrała Julki po zakończeniu zajęć. Jedzie po córkę, a gdy docierają do domu, robi partnerce wyrzuty. Marcinkowa odpowiada agresją. Tymczasem Ewa odzyskuje przytomność. Nie poznaje Arka... U Darka zjawia się policja. Funkcjonariusze informują prawnika, że Jarogniew zniknął. Żbik prosi o pomoc Kasię. Razem jadą do babci nastolatka. Wnuczek odwiedził ją i wykradł adres ojca. Domorośli detektywi podążają śladem Jaro. Staruszka ostrzega ich, że mężczyzna nie wie o istnieniu swego syna. Krzysztof pilnuje Przemka na każdym kroku. Odwozi syna do szkoły, odbiera go i rozmawia z nauczycielami. Zapisuje też młodego Smolnego na zajęcia teatralne, by dzięki temu poprawił ocenę z języka polskiego. Kuba oraz Grzesiek bezlitośnie wyśmiewają nieszczęśnika.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...