Chicago Fire 6: Lepiej na dole (6)

(Chicago Fire 6: Down Is Better)

serial obyczajowy USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po akcji ratowania matki i niemowlęcia z pożaru Kidd zostaje przeniesiona do innej remizy. Severide i Casey postanawiają przyjrzeć się sprawie. Otis i Herrmann rozważają przejęcie opuszczonego baru.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna sezon ukazujący pracę strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie. Piąta seria zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami, w wyniku których życie kilku bohaterów zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń.

W tym odcinku

Po bohaterskiej akcji ratowania matki i niemowlęcia z pożaru Kidd zostaje niespodziewanie przeniesiona do innej remizy. Zdziwieni tym Severide i Casey postanawiają przyjrzeć się sprawie bliżej. Otis i Herrmann rozważają przejęcie opuszczonego baru, a Dawson ma już serdecznie dosyć zachowania swojego ojca.

Występują

Twórcy

Ładuję...