Chicago Fire 6: Pakt z diabłem (5)

(Chicago Fire 6: Devil's Bargain)

serial obyczajowy USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Casey wchodzi w spór z Severide'em z powodu różnicy zdań podczas trudnej akcji. Otis próbuje przekonać go do udziału w testach sprzętu sprowadzonego z Japonii. Kidd i Hope kłócą się o pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna sezon ukazujący pracę strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie. Piąta seria zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami, w wyniku których życie kilku bohaterów zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń.

W tym odcinku

Casey wchodzi w spór z Severide'em z powodu różnicy zdań podczas trudnej akcji. Próbuje włączyć Bodena w mediacje, ale ostatecznie musi naprawić atmosferę sam. Otis próbuje przekonać Caseya do udziału w testach drogiego sprzętu ratowniczego sprowadzonego z Japonii. Kidd i Hope kłócą się o pieniądze.

Występują

Twórcy

Ładuję...