Chicago Fire 6: Jeszcze większa niespodzianka (3)

(Chicago Fire 6: An Even Bigger Surprise)

serial obyczajowy USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Casey próbuje uratować samobójcę. Podejmuje decyzję, która nie podoba się Mullinsowi, chwilowo zastępującego Bodena. Cruz obchodzi urodziny. Z tej okazji Mouch zaprasza do Chicago jego brata.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna sezon ukazujący pracę strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie. Piąta seria zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami, w wyniku których życie kilku bohaterów zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń.

W tym odcinku

Casey próbuje uratować potencjalnego samobójcę. Podejmuje ryzykowną decyzję, która nie podoba się Samowi Mullinsowi, chwilowo zastępującego stanowisko Bodena. Cruz obchodzi urodziny. Z tej okazji Mouch zaprasza do Chicago jego brata. Załoga ma problem z dochowaniem tajemnicy. Tymczasem Brett dowiaduje się szokujących rzeczy na temat Hope.

Występują

Twórcy

Ładuję...