Chicago Fire 6: Za mało (1)

(Chicago Fire 6: It Wasn't Enough)

serial obyczajowy USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Większość załogi tkwi, bez możliwości ucieczki, wewnątrz magazynu. Boden podejmuje ryzykowną decyzję, żeby ich ratować. Dawson nadal zmaga się z ojcem, natomiast do Brett przyjeżdża przyjaciółka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna sezon ukazujący pracę strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie. Piąta seria zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami, w wyniku których życie kilku bohaterów zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń.

W tym odcinku

Większość załogi tkwi, bez możliwości ucieczki, wewnątrz płonącego magazynu. Boden w ostatniej chwili podejmuje ryzykowną decyzję, żeby ratować swoich ludzi. Dawson nadal zmaga się z ojcem, który na nowo próbuje się określić, natomiast do Brett przyjeżdża przyjaciółka, która szybko zwraca na siebie uwagę jednej z osób z remizy.

Występują

Twórcy

Ładuję...