Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2925

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joachim nie może zostać dawcą dla Anastazji. Jego jedna nerka jest wyraźnie słabsza. Trzciński załamuje się - siostra umiera, a on pozostaje bezsilny. Uczeń Norberta zażywa w szkole amfetaminę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Joachim jednak nie może zostać dawcą dla Anastazji. Jego jedna nerka jest wyraźnie słabsza. Trzciński załamuje się - siostra umiera, a on pozostaje bezsilny. Wściekły wywołuje bójkę z przypadkowymi mężczyznami. Uczeń Norberta zażywa w szkole amfetaminę, którą kupił w klubie Bruna. Wkrótce koledzy znajdują nastolatka nieprzytomnego. Owczarek natychmiast wzywa pogotowie. Później przez cały wieczór martwi się stanem chłopaka. Krawczyk radzi przyjacielowi, żeby uświadomił podopiecznym, jak szkodliwe są narkotyki. Ula odmawia chodzenia do szkoły. Zuza idzie na rozmowę z jej wychowawczynią, ale nie uzyskuje żadnych informacji. Tymczasem Tośka odkrywa, że dziewczynka się okalecza. Wpada w rozpacz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...