Detektyw Murdoch 5: Murdoch w świecie hokeja (12)

(Murdoch Mysteries 5: Murdoch Night in Canada)

serial kryminalny Kanada/​Wielka Brytania 2012
zdjęcie

W skrócie

Murdoch prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa hokeisty. Tuż przed śmiercią wdał się on w bójkę z kolegą z zespołu, Eddiem Driscollem. Właściciel drużyny wywiera presję na policjantach...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Postępowy detektyw William Murdoch (Yannick Bisson) mieszka w Toronto w XIX wieku. Jest entuzjastą najnowszych zdobyczy nauki i techniki, które próbuje wykorzystywać w swojej pracy. Po ślubie przyjaciółki Julii Ogden (Helene Joy) Murdoch ze złamanym sercem wyrusza nad rzekę Klondike, gdzie trwa gorączka złota. Szybko porzuca jednak myśl o rozpoczęciu nowego życia. Czekają go kolejne zagadki kryminalne. Tym razem w ich rozwiązywaniu będzie mu pomagać młoda protegowana doktor Ogden, Emily Grace (Georgina Reilly).

W tym odcinku

Murdoch prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa jednego z zawodników drużyny hokejowej, którego ciało znaleziono w szatni. Tuż przed śmiercią mężczyzna wdał się w bójkę z kolegą z zespołu, Eddiem Driscollem. Teraz staje się on głównym podejrzanym. Sprawy nie ułatwia fakt, że Driscoll jest znajomym z dzieciństwa konstabla George'a Crabtree. Na tym jednak nie koniec. Inny ze świadków, Jerome Bradley, okazuje się byłym narzeczonym doktor Emily Grace. Gdy Driscoll zostaje aresztowany, wpływowy właściciel drużyny zaczyna wywierać presję na policjantach.

Występują

Twórcy

Ładuję...