Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2924

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Z Zuzą kontaktuje się wychowawczyni Uli. Wychodzi na jaw, że dziewczynka nie przychodzi do szkoły. Hofferowie próbują dowiedzieć się, dlaczego córka opuszcza lekcje. Ula wyznaje rodzicom prawdę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Z Zuzą kontaktuje się wychowawczyni Uli. Wychodzi na jaw, że dziewczynka od trzech dni nie przychodzi do szkoły. Hofferowie próbują dowiedzieć się, dlaczego córka opuszcza lekcje. Ula zaczyna płakać i wyznaje rodzicom prawdę - jest pośmiewiskiem. W klubie Bruna trwa wieczór didżejski. Właściciel lokalu znów musi się wspomóc narkotykami. Diler proponuje mu kokainę. Po zażyciu Krawczyk odzyskuje energię. Tymczasem na imprezę przychodzą uczniowie Norberta. Nadchodzi dzień koncertu charytatywnego. Jureczek zjawia się mocno spóźniony, a co gorsza jest w fatalnym stanie. Niestety, nie da rady zaśpiewać jako Cecylia. Sytuację ratuje Michał oraz fantastyczna Ramona. Okazuje się, że Honorata patrzy na gwiazdę z przerażeniem w oczach...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...