Pokój (1)

(La sala)

serial kryminalny Hiszpania 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Sara jest na początku kariery dziennikarskiej. Próbuje nakłonić byłego policjanta Yago Costę do zwierzeń. Został on skazany na karę więzienia po tym, jak popełnił morderstwo podczas przesłuchania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Yago Costa (Francesc Garrido), niegdyś szanowany inspektor policji, odsiaduje w więzieniu wyrok za morderstwo podczas przeprowadzania jednego z przesłuchań. Mężczyzna postanawia wyjawić kulisy tej zbrodni. Jego powierniczką, a zarazem pośrednikiem z resztą świata, zostaje Sara Sibilio (Natalia Rodríguez), młoda dziennikarka.

W tym odcinku

Sara Sibilio jest młodą kobietą na początku kariery dziennikarskiej. Marzy o sukcesie, dlatego kiedy nadarza się okazja, by zdobyć uznanie w swoim środowisku, nie waha się ani chwili. Do zwierzeń próbuje nakłonić byłego policjanta, Yago Costę, który został skazany na karę więzienia po tym, jak popełnił morderstwo podczas przesłuchania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...