Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2922

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Darek wraca do pracy. Zamiast jednak przyjmować kolejne sprawy, poświęca całą uwagę poszukiwaniom ojca Jarogniewa. W dodatku prosi o pomoc Kasię. Aneta postanawia wreszcie powiększyć ich rodzinę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Darek wraca do pracy. Zamiast jednak przyjmować kolejne sprawy, poświęca całą uwagę poszukiwaniom ojca Jarogniewa. W dodatku prosi o pomoc Kasię. Tymczasem Aneta postanawia wreszcie powiększyć ich rodzinę. Julka zaczyna bać się Elżbiety - woli unikać kobiety. W siedzibie fundacji Ela wciąż ma o coś pretensje do swoich pracowników. Zuza wyraźnie traci cierpliwość. Wieczorem dowiaduje się, że razem z Kamilem zostali zaproszeni na kolację do Igora i jego partnerki. Stanowczo odmawia. Jureczek powoli traci wiarę w siebie. Jako Cecylia załamuje się, gdy Roman daje mu rady, jak śpiewać. Zięba pozostaje pod wrażeniem uroczej artystki. Jest gotowy zrobić dla niej wszystko.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...