Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2921

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta źle traktuje pracowników i Julkę. Igor próbuje zrozumieć przyczynę jej zmiany w zachowaniu. Anastazja czuje, że niedługo umrze. Prosi Joachima o wspólny spacer. Program Romy odnosi sukces.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Elżbieta ostatnio nie jest sobą. Źle traktuje pracowników fundacji i Julkę. Igor próbuje zrozumieć, skąd ta zmiana. Jakiś czas później Nowak odwiedza Ewę w szpitalu. Jego matka zmaga się z ciężką depresją. Paweł i Beata spędzają razem noc. Mężczyzna składa ukochanej obietnicę - już nigdy nie pozwoli jej zniknąć. Anastazja jest w złym stanie psychicznym. Czuje, że niedługo umrze. Błaga Joachima o ostatni wspólny spacer, wbrew zakazom lekarza. Przechadzka ma przykre konsekwencje. Program, który realizowała Roma, doczekał się rekordowej oglądalności. Zarząd chce porozmawiać na temat genialnej prezenterki z jej szefem. Lenarska zyskuje ogromną pewność siebie. Podczas planowania kolejnego odcinka przedstawia własne pomysły. Zyskuje aprobatę przełożonego, ale denerwuje Martę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...