Piłka nożna: International Champions Cup

mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester United FC
zdjęcie

W skrócie

Tottenham rozpoczął udział w International Champions Cup od zwycięstwa 3:2 nad Juventusem. Manchester United natomiast w pierwszym meczu w ramach ICC wygrał 1:0 z Interem Mediolan.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Hongkou Stadium w Szanghaju spotkają się dwa kluby z czołówki angielskiej Premier League. Tottenham rozpoczął udział w International Champions Cup od zwycięstwa 3:2 nad Juventusem. Gola na wagę wygranej zdobył w 93. minucie Harry Kane. Angielski snajper pokonał Wojciecha Szczęsnego strzałem z połowy boiska! Manchester United natomiast w swoim pierwszym meczu w ramach ICC wygrał 1:0 z Interem Mediolan. Najlepszym zawodnikiem na boisku był Aaron Wan-Bissaka. 21-letni prawy obrońca przeszedł do zespołu Czerwonych Diabłów z Crystal Palace za ok. 55 mln euro, stając się piątym najdroższym piłkarzem w historii klubu z Old Trafford.