Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2916

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor mówi Elżbiecie, że Ewa wciąż przebywa w szpitalu. Spanikowana Marcinkowa natychmiast jedzie odwiedzić przyjaciółkę. Na miejscu słyszy, że ostatnio nie było tam nikogo o takich personaliach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Igor mówi Elżbiecie, że Ewa wciąż przebywa w szpitalu. Spanikowana Marcinkowa natychmiast jedzie odwiedzić przyjaciółkę. Na miejscu słyszy, że ostatnio nie było tam nikogo o takich personaliach. Przerażona Ela wpada do redakcji gazety Igora, po czym oskarża partnera przy wszystkich pracownikach o zatajenie śmierci jej teściowej. Włodek ponownie spotyka Jureczka, jednak tym razem nie jest on przebrany za Cecylię. Zaskoczony mężczyzna przedstawia się jako brat, a zarazem menadżer artystki. Zięba prosi, by przekazał wokalistce, że koncert zdołał przenieść do domu kultury i zaprosić na niego bardzo ważnych gości. Jureczek wpada w panikę. Ostrowski chce odwiedzić Ewę, ale ona ma w tym czasie sesję z terapeutą. Przez niedomknięte drzwi Arek słyszy, jak ukochana opowiada o lęku przed wizytami męża oraz syna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...