Designated Survivor (6)

(Designated Survivor: The Inerrogation)

serial kryminalny USA 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Atak podczas spotkania gubernatorów uniemożliwia Kirkmanowi wybranie kongresmenów. Agentka Wells i dyrektor Atwood próbują wydobyć od Majida Nassera informacje dotyczące ataku bombowego na Kapitol.

Oglądaj w telewizji

Śr 27.10 3:15
AXN Blacklogo
Czw 28.10 1:20
AXN Blacklogo

Opis

Thomas Kirkman (Kiefer Sutherland) to amerykański polityk, który zostaje wskazany jako "wyznaczony do przeżycia". Gdy wyżsi od niego rangą urzędnicy giną w wybuchu, zajmujący dotychczas stanowisko sekretarza ds. budownictwa i urbanistyki mężczyzna zostaje prezydentem. Kirkman stara się rozwiązać zagadkę ataku terrorystycznego, w którym zginęło wielu jego kolegów po fachu. Jednocześnie boryka się z wieloma innymi problemami - m.in. z brakiem doświadczenia i przygotowania do radzenia sobie na tak wysokim stanowisku. Amerykański serial stworzył David Guggenheim. Był on emitowany w telewizji ABC, a później pojawił się w Netfliksie.

W tym odcinku

Atak podczas spotkania gubernatorów uniemożliwia prezydentowi Kirkmanowi wybranie nowych kongresmenów. Agentka Wells i dyrektor Atwood próbują wydobyć od Majida Nassera informacje dotyczące ataku bombowego na Kapitol i jego udziału w nim. W Białym Domu szef sztabu Aaron Shore i doradczyni prezydenta Emily Rhodes proponują stanowisko wiceprezydenta kongresmanowi Peterowi MacLeishowi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...