Samochód marzeń - kup i zrób (5)
W skrócie
Kuba kupił tanio alfę romeo GTV z 1982 r. jako bazę do odbudowy, bo chce uczestniczyć w całym procesie odrestaurowywania samochodu marzeń. Będzie potrzebna wizyta u blacharza, piaskarza i lakiernika.
Oglądaj w telewizji

Opis
Do warsztatu Adama Klimka trafiają kolejne samochody, które wymagają naprawy i renowacji. Doświadczony mechanik przywraca je do fabrycznego stanu, a przy okazji objaśnia zasady funkcjonowania konkretnych elementów auta i pokazuje jak właściwie o nie dbać.
Kuba świadomie kupił tanio alfę romeo GTV z 1982 r. jako bazę do odbudowy, bo chce uczestniczyć w całym procesie odrestaurowywania swojego samochodu marzeń. Będzie potrzebna wizyta u blacharza, piaskarza i lakiernika. Adam Klimek rozłoży auto na części, a naprawa będzie obejmowała bardzo szeroki zakres usług.