Zaklinaczka duchów 5 (107)

(Ghost Whisperer 5: The Children's Parade)

serial fantasy USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szpital jest nawiedzany przez zjawy dzieci. Melinda usiłuje rozwikłać tę zagadkę, ale traci swe umiejętności. Złe moce nie chcą dopuścić, by udręczone dusze odzyskały spokój w zaświatach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Melinda (Jennifer Love Hewitt) porozumiewa się z duchami zmarłych osób. Pomaga im załatwić niedokończone sprawy, co pozwala im opuścić ziemię. Kobietę wspiera jej mąż, strażak Jim Clancy (David Conrad). Mężczyzna kończy studia medyczne i rozpoczyna praktykę. O sekrecie Melindy wiedzą także jej przyjaciółka Della Banks (Camryn Manheim) oraz Eli James (Jamie Kennedy), profesor psychologii z Rockland University. On sam ma dar słyszenia duchów, ale ich nie widzi. Melinda rodzi synka, który podobnie jak ona ma nadnaturalne zdolności.

W tym odcinku

Szpital jest nawiedzany przez zjawy dzieci. Melinda usiłuje rozwikłać zagadkę. Medium zaczyna jednak tracić swoje niezwykłe umiejętności na skutek działania złych mocy, które nie chcą, by ona i jej syn pomagali udręczonym duszom odzyskać spokój w zaświatach. Carl próbuje ostrzec Gordon przed niebezpieczeństwem. Niebawem kobieta zostaje opętana. Jedynie Aiden z pomocą przyjaznych duchów może ocalić swoją matkę.

Występują

Twórcy

Ładuję...