Teleman

Ciemna strona miasta (12)

serial dokumentalny Polska 2014  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Funkcjonariusze Wydziału Realizacyjnego KSP przygotowują się do obławy na największą w Polsce fabrykę amfetaminy. Z informacji wynika, że jest ona ukryta nieopodal Puszczy Kampinoskiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy warszawskich policjantów, którzy stawiają czoło m.in. złodziejom samochodów, handlarzom ludźmi, dilerom, mordercom, alfonsom i pseudokibicom. Ekipa telewizyjna w kamizelkach kuloodpornych uczestniczy w nawet najbardziej niebezpiecznych akcjach, które do tej pory nie były dostępne dla szerszej publiczności. Nie zabranie więc autentycznych aresztowań, spektakularnych pościgów, tajnych prowokacji i śledztw w sprawie zabójstw. Widzowie poznają kulisy głośnych spraw oraz charyzmatycznych policjantów, którzy każdego dnia stają oko w oko z najniebezpieczniejszymi przestępcami.

W tym odcinku

Funkcjonariusze Wydziału Realizacyjnego KSP przygotowują się do obławy na największą w historii polskiego narkobiznesu fabrykę amfetaminy. Z informacji operacyjnych wynika, ze jest ona ukryta nieopodal Puszczy Kampinoskiej. W każdym z budynków mogą przebywać uzbrojeni członkowie grupy przestępczej. Z powodu grożącego niebezpieczeństwa funkcjonariuszom jednostki bojowej zamontowano w kombinezonach małe kamery, które pozwolą śledzić przebieg całej akcji.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...