Zasada przyjemności (8)

serial kryminalny Czechy/​Ukraina/​Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Siostra zamordowanej Oleny ujawnia, że dziewczyna często odwiedzała małżeństwo Broniszów. Nadkomisarz Sokołowska jedzie do ich domu. Współlokatorka Bożeny Kaczmarek zaczyna współpracę z policją.

Oglądaj w telewizji

Śr 29.05 2:15
ale kino+logo

Opis

Plaża w Odessie. Jest ciepłe popołudnie. Wypoczywające tu osoby zauważają samotnie dryfującą łódkę. Dwóch przerażonych pływaków znajduje wewnątrz nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na warszawskim Bulwarze Wiślanym policja zostaje wezwana do tajemniczej napaści. Funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać znalezisko aktorów z praskiego teatru. Tropy, które pozostawili mordercy, zmuszają do współpracy Marię (Małgorzata Buczkowska), Viktora (Karel Roden) i Serhija (Sergei Strelnikov), czyli śledczych z Polski, Czech oraz Ukrainy.

W tym odcinku

Siostra zamordowanej Oleny Sakowicz ujawnia, że dziewczyna często odwiedzała Polskę na zaproszenie małżeństwa Broniszów. Nadkomisarz Sokołowska jedzie do domu małżonków. Wanda Bronisz wyznaje jej prawdę o swojej relacji z Oleną. Współlokatorka Bożeny Kaczmarek decyduje się na współpracę z policją. Odnajduje się również zaginiona koleżanka Very, Lída Beyerova. Dziewczyna była przetrzymywana przez Gianniego i została uwolniona przez polskich śledczych. W Pradze ważnych informacji dostarcza włamywacz aresztowany w domu należącym do firmy Milana Sovy. Były czeski minister, Jírzi Matouszek, orientuje się że śledczy depczą mu po piętach

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...