Zasada przyjemności (6)

serial kryminalny Czechy/​Ukraina/​Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zdenek Vrabec, kluczowy świadek w sprawie morderstw, ginie podczas próby aresztowania. W Warszawie detektywi prześwietlają interesy polskiego koproducenta filmów, w których występowały ofiary.

Oglądaj w telewizji

Wt 10.10 2:00
ale kino+logo
Wt 10.10 4:40
CANAL+ Serialelogo

Opis

Plaża w Odessie. Jest ciepłe popołudnie. Wypoczywające tu osoby zauważają samotnie dryfującą łódkę. Dwóch przerażonych pływaków znajduje wewnątrz nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na warszawskim Bulwarze Wiślanym policja zostaje wezwana do tajemniczej napaści. Funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać znalezisko aktorów z praskiego teatru. Tropy, które pozostawili mordercy, zmuszają do współpracy Marię (Małgorzata Buczkowska), Viktora (Karel Roden) i Serhija (Sergei Strelnikov), czyli śledczych z Polski, Czech oraz Ukrainy.

W tym odcinku

Zdenek Vrabec, kluczowy świadek w sprawie morderstw, ginie podczas próby aresztowania. Tymczasem w Pradze pod nieruchomością należącą do firmy Milana Sovy policyjni obserwatorzy dostrzegają prokuratora Kohouta. Wkrótce mężczyzna żąda od Danieli informacji na temat śledztwa w sprawie zabójstwa przedsiębiorcy. Kobieta ma je uzyskać od Seiferta. Śledczy z Odessy przyglądają się Kiryłowi Matwiejence, który może stać za zleceniem porwania kapitana Franko. W Warszawie zaś policjanci prześwietlają interesy polskiego koproducenta tanich filmów, w których występowały ofiary. W Pradze dochodzi do próby włamania się do nieruchomości nieżyjącego Sovy. Partner Seiferta, Ota Valenta, podejmuje radykalne działania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...