Zasada przyjemności (3)

serial kryminalny Czechy/​Ukraina/​Polska 2019  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Śledczy z Warszawy i Pragi kontynuują dochodzenie w sprawie morderstwa Very Vitovej. Komisarz Sokołowska udaje się do stolicy Czech. W Warszawie uwaga detektywów skupia się na Witoldzie Broniszu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Plaża w Odessie. Jest ciepłe popołudnie. Wypoczywające tu osoby zauważają samotnie dryfującą łódkę. Dwóch przerażonych pływaków znajduje wewnątrz nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na warszawskim Bulwarze Wiślanym policja zostaje wezwana do tajemniczej napaści. Funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać znalezisko aktorów z praskiego teatru. Tropy, które pozostawili mordercy, zmuszają do współpracy Marię (Małgorzata Buczkowska), Viktora (Karel Roden) i Serhija (Sergei Strelnikov), czyli śledczych z Polski, Czech oraz Ukrainy.

W tym odcinku

Śledczy z Warszawy i Pragi kontynuują dochodzenie w sprawie dokonanego w Polsce morderstwa Czeszki Very Vitovej. Komisarz Maria Sokołowska udaje się do stolicy Czech. Już wstępne ustalenia policjantów pozwalają rozszerzyć grono zamieszanych w sprawę. Tymczasem w Warszawie uwaga śledczych coraz bardziej skupia się na Witoldzie Broniszu, właścicielu auta wykorzystanego podczas napaści nad Wisłą. W Odessie policja analizuje nagrania z miejskiego monitoringu. Widać na nich moment porzucenia zwłok. Kapitan Serhij Franko nie ma pojęcia, że grozi mu niebezpieczeństwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...